fbpx

Në 33-vjetorin e lindjes, Fifi zgjodhi fjalët më të ngrohta për Klajdi Harunin

Screenshot_14-15.jpg

Sot është një ditë shumë e veçantë për Klajdi Harunin pasi feston përvjetorin e lindjes. Këngëtari mbush 33 vjeç dhe urimet nga miqtë e të afërmit kanë qenë të shumtë. Një urim i ngrohtë nuk ka munguar as nga Fifi, me të cilën gëzon një raport mjaft të ngushtë.Këngëtarja nga Kosova ka zgjedhur një foto duke u përqafuar për t’i përcjellë dhe disa fjalë të ngrohta mikut të saj.

“Djalkaaa jem ❤️ tma gëzosh këtë ditëlindje .. me dashni e me shëndet .. me pozitivitet e me zemrën e bardhë, siç e ke ti e asnji tjetër që njoha deri me sot 🤍 t’paça @klajdiharuni 🧿”, shkruan Fifi.

“Faleminderit shum, t’paça dhe un ty ❤️”, ia ka kthyer Klajdi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303