fbpx

Në cilin shtet ndodhet këtë herë Stresi?( video)

Untitled.jpg

Reperi më i përfolur i momentit, Stresi ndodhet në arrati prej disa ditësh, pasi është shpallur në kërkim nga policia pas protestave për Klodian Rashën.Së fundmi, me një video të publikuar nga avioni zbuloi se ndodhet në Britani të Madhe. “Në cilin vend të Anglisë i doni koncertet? Jua premtova që do vij!”, shkruante reperi.Ndërkohë, para një ore, Stresi ka njoftuar se shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.Përmes një postimi në Instagram, ai ka treguar se kënga do të publikohet të premten në orën 21:00 dhe titullohet “Gang shit”.

 

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303