fbpx

Në gjyq me ish-partneren, Johnny Depp i ndodh ajo që nuk e kishte menduar kurrë: Ky fëmijë është i yti

800-0-628cb60a17767.jpg

Së fundmi një incident ka ndodhur ndërsa gjyqi mes ish çiftit të famshëm, Amber Heard dhe Johnny Depp po vijon. Një grua është paraqitur në gjykatë me një fëmijë në krahë, duke pretenduar se aktori është babai i fëmijës së saj.

“Ky fëmijë është i yti”, mësohet të ketë thënë gruaja. Kamerat televizive ishin fikur dhe kështu nuk e kapën momentin, por gazetarët dhe fotografët ishin ende të mbledhur në sallën e gjyqit dhe ishin dëshmitarë të asaj që ndodhi.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303