21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

Në grevë prej katër ditësh, të dënuarit në burgun e Peqinit kërkesë Metës dhe Ministrisë së Drejtësisë: Duam takime shtesë me familjarët

spot_img

Në burgun e Peqinit prej katër ditësh vijon greva e nisur nga të dënuarit.Të dënuarit kërkojnë takime shtesë me familjarët.Ndërsa për të dënuarit me burg përjetë kërkohet që të përcaktohet koha se kur mund të kërkojnë liri me kusht.Po ashtu bëhet me dije se kërkesa i është dërguar Ministrisë së Drejtësisë, Presidentit Ilir Meta dhe ambasadave.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat