fbpx

Në kërkim të princit të kaltër/ Donaldi u bën thirrje djemve kosovarë të “luftojnë” për Beniadën

02-3.png

Donald Veshaj, Ilir Sharqiri, Einxhel Shkira dhe Beniada Nishani kanë festuar këtë të enjte pavarësinë e Kosovës, me disa aktivitete të ndryshme ne shtëpi.

Të veshur me kostume popullore, teksa kërcenin valle, Donaldi vendosi t’u fliste djemve kosovarë, që kur Beniada të dalë jashtë, ta kontaktojnë për ta njohur.

Ai e ka pyetur modelen nëse ajo do burrë nga Kosova, përgjigja për të cilën ishte po patjetër. E këtu aktori vazhdoj dhe më teje duke ftuar djemtë kosovar që të “luftojnë|” për Beniadën.

 

Donaldi: Do të doje një burrë nga Kosova?

Beniada: Patjetër që po

Donaldi: Të pëlqejnë kosovarët?

Beniada: S’kam njohur ndonjë

Einxheli: Po nga ata që ke parë këtu brenda

Beniada: Dagzi është yti

Donaldi: Ka qenë Valoni e disa të tjerë. Do të doje të njihje një djalë nga Kosova kur të dilje që këtej

Beniada: Po

Donaldi: Mirë, për të gjithë djemtë nga Kosova, Beniada është e gatshme. Sapo të dalë që këtej. “Instagram-in” ia keni, sepse numrin e telefonit nuk ia dimë

Beniada: Je shumë i poshtër

Donaldi: Ajo e do një djalë nga Kosova, kështu që luftoni për një Beniadë nga Durrësi

Einxheli: Vajzat shqiptare nuk janë fasada, ajnë të mira is Beniada

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303