fbpx

“Në këtë jetë kemi njëra-tjetrën” Dua Lipa

Screenshot_1-13.png

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare Dua Lipa ka surprizuar sot motrën e saj. Kjo e fundit feston ditëlindjen dhe nuk kishte se si të mungonte një urim special nga Dua.Këngëtarja ka mbledhur fotot më të ëmbla ndër vite dhe ka treguar se si kanë qenë të vogla vajzat.“Dita zyrtare e Rinës. 20 vite me të, gëzuar ditëlindjen zemër! Jam kaq me fat që në këtë jetë kemi njëra-tjetrën, pavarësisht gjithçkaje”, ka shkruar këngëtarja krahas postimin.

Advertisement

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303