fbpx

Në krahët e Ramushit, Anita Haradinaj publikon foton me puthjen romantike

Anita Haradinaj dhe Ramush Haradinaj janë duke kaluar disa ditë të qeta pushimesh në bregdetin shqiptar.

Dyshja nuk kanë hezituar që të ndajnë edhe me ndjekësit e tyre në rrjetet sociale disa poza.

Anita ka publikuar së fundmi një fotografi romantike me bashkëshortin e saj në InstaStory.

E lumtur teksa mbahej në krah nga Ramushi i dhuron atij një puthje.

“Dashuria nuk të lë të biesh në tokë” shkroi Anita në mbishkrimin e kësaj fotografie.