fbpx

Në krahët e Romeos, Jonida Maliqi tregon kaq thjeshtë dhe qartë se janë bashkë: Jeta ime nuk është perfekte, por dashuroj…

Screenshot_9-1.png

Më në fund Jonida Maliqi dorëzohet poson foton krah Romeos duke pohuar marrëdhënien mes tyre.

“Jeta ime nuk është perfekte, por dashuroj gjithçka që kam…” – shkruan Jonida dhe pas këtij mesazhi.

Duke u kombinuar të dy me ngjyrë të bardhë, Jonida dhe Romeo kanë marrë pëlqimet e të gjithë ndjekësve.

Kujtojmë se gjatë këtyre ditëve dyshja ka ndarë momente të ndryshme duke shijuar pushimet krah njëri-tjetrit e të qeshurat midis tyre.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303