fbpx

Në ‘luftë’ me Twitter! Chrissy Teigen bllokon 1 milion njerëz në llogarinë e saj

rissy-teigen1.jpg

Chrissy Teigen ka konifrmuar se deri tani ka bllokuar rreth 1 milion njerëz në Twitter.

Sipas Chrissy-it, profili i saj “ishte mbushur me psikopatë” që e akuzonin se kishte lidhje me financierin famëkeq Jeffrey Epstein që prej muajin tetor.

“Jeffrey Epstein ishte financier që nëpërmjet mashtrimeve arriti të bëhej jo vetëm miliarder, por të krijonte dhe një rrjet të gjatë njohjesh të njerëzve të tjerë të fuqishëm.

Ai është akuzuar për abuzim seksual dhe trafikim fëmijësh, të cilët fillimisht i ftonte si të punësuara për t’i bërë masazh në shtëpinë e tij.

foto galeri

 

“Kam bllokuar rreth 1 milion njerëz sot dhe akoma më duhet të merrem me këta të sëmurë sepse s’i duroj dot më këta idiotë dhe jam e shqetësuar për familjen time.

Prandaj ju lutem ma kurseni frazën “injoroji, janë thjesht ngacmime dashakeqe. “-ka thënë Chrissy Teigen.

 

 

REAL NEWS 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303