fbpx

Në Meksikë, kamioni përplaset me 6 makina, 19 të vdekur e 3 të plagosur

qwerwrwer-640x480.jpg

Një aksident i rëndë është shënuar në Meksikë.Mediat lokale atje, shkruajnë se një kamion është përplasur me një tioskë dhe gjashtë automjete në një autostradë të Meksikës Qendrore, duke lënë të paktën 19 të vdekur dhe 3 të plagosur.Frenat e kamionit dolën jashtë përdorimit para se ajo të përplasej me një automjet. Mësohet se edhe makinat e përfshira në aksident janë shkrumbuar nga flakët dhe janë shkatërruar plotësisht.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303