fbpx

Në muajt e fundit të shtatzënisë, Afërdita Dreshaj nuk heq dorë nga palestra

Screenshot_28.jpg

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Afërdita Dreshaj do të bëhet nënë shumë shpejt nënë për herë të parë. Gjatë kësaj periudhe, ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, ku ndan herë pas here momente nga përditshmëria.

Së fundmi, Afërdita ka treguar që edhe pse e ndajnë vetëm pak ditë nga lindja, nuk heq dorë nga pasionet e saj sicc është palestra.

Bukuroshja ka ndarë disa foto në InstaStory, përmes të cilave tregon se është shumë aktive edhe në këtë periudhë jo aq të lehtë për të.

“Ne nuk po ndalemi”, ka shkruar ajo në një nga fotot.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303