fbpx

Në një lidhje dashurie me Mozzik? Reagon për herë të parë Kiara Tito

73199e25-4c00-4b1b-b313-3c0bfaf8459e.jpg

Ditën e sotme, media rozë u pushtua nga lajmi se moderatorja e njohur, Kiara Tito, është në një lidhje me reperin, Mozzik.
Lidhur me këtë ka reaguar vetë moderatorja e “Style Star Show”, e cila përmes një postimi në Instastory i hedhur poshtë zërat.
“Nuk jam unë personi në foto dhe përpara se të bëni lajme, ju lutem vertetojini rrethanat”, ka shkruar ndër të tjera Kiara.
Kujtojmë që Tito pak javë më parë mbylli me sukses edicionin e dytë të “Style Star Show”, ndërsa aktualisht po drejton “Doktor Plastik”.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303