27.5 C
Tirana
E enjte, 13 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Në një lidhje me Xhensila Myrtezajn? Reagon për herë të parë Majk!

spot_img

Këngëtari Majk Kaveli ka reaguar pas aludimeve në rrjet se ky i fundit ka nisur një romancë me Xhensila Myrtezajn. Gjithçka nisi nga një Instastory që Majk ndau me video të këngëtares ku shfaqej duke kërcyer.

Por sot Majk sqaron se videon e ka ndarë pasi në sfond kishte këngën e tij dhe nuk ka asgjë përtej kësaj.

“Për të gjitha portalet që e kanë keqkuptuar, kjo është video që e kam postuar pasi dëgjova këngën time në sfond”, shkruan këngëtari.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat