17.5 C
Tirana
E shtunë, 15 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Në një tjetër vend fiton bindshëm PS, ja sa vota mori PD dhe LSI

spot_img

Puka sapo ka një fitues të zgjedhjeve, ajo është Partia Socialiste.

Në këtë qytet ka përfunduar numërimi i 20 kutive të votimit dhe PS ka fituar me 2820 vota, PD me 2216, ndërsa LSI 279 vota.

Ajo që bie në sy është fakti se 5914 fletë votimi kanë rezultuar të pavlefshme, një numër ky goxha i lartë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat