fbpx

Në pranga disa persona në Tiranë, ja ç’farë kishin ndërmend të bënin

d61228717e6e54502ec27d1cc080bc31_L.jpg

Rreth 20 persona mësohet se janë shoqëruar sot nga policia për shkak se rentuan të protestojnë para kryeministrisë

Ata janë mbështetës të imamit të vetëshpallur Genci Balla dhe kërkonin daljen e tij nga regjimi “41 bis”

Mësohet se të gjithë protestuesit janë shoqëruar në Polici, mes tyre dhe gazetari Olsi Jazexhi. Edhe ky i fundit është marrë nën hetim.

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303