fbpx

Në pritje të fëmijës së dytë/ Moderatorja shqiptare bën testin e Covid dhe sapo na zbuloi se…

eli.png

Moderatorja e njohur Elita Rudi  ka zbuluar me anë të një postimi në Instastory se i ëhstë nënshtruar testit të COVID dhe ka rezultuar negative.

Nuk dihet nëse moderatorja, e cila është shtatzënë, ka pasur probleme shëndetësore apo ka bërë tamponin për kureshtje.

Elita Rudi është në pritje të fëmijës së saj të dytë me reperin Gjiko. Çifti kanë edhe një djalë, të cilit ia kanë vendosur emrin Zëri.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303