fbpx

Në shtrat me femra gjysmë të zhveshura, Butrint Imeri zbulon datën e projektit të ri

Pak ditë më parë ai paralajmëroj këngën më të re përmes një video të shkurtër. Dhe Butrint Imeri tashmë ka zbuluar datën e publikimit të këngës më të re ‘M’ke rrejt’, shkruan Indeksonline.

I rrethuar me femra gjysmë të zhveshura, Butrinti tregoj se kënga do të jetë në duart e adhuruesve me 14 dhjetor. “14.12.2019, ‘M’ke rrjet”, ka shkruar Butrinti.
Kujtojmë që projekti i tij i fundit është ‘Dream Girl’ në bashkëpunim me Nimo.

 

View this post on Instagram

 

14.12.2019 // M’KE RREJT

A post shared by BUTRINT IMERI (@butrint_official) on