fbpx

Nëna me dy vajzat me urgjencë drejt Infektivit, dyshohen për koronavirus

koronaviruisi-infektivi_9.jpg

Një grua së bashku me vajzat e saj dyshohen të jenë prekur nga koronavirusi. Bëhet me dije se rastet vijnë nga Elbasani.

Nëna e fëmijëve ka shfaqur komplikime. ku mbrëmë është nisur drejt spitalit Infektiv në Tiranë.

Ndërsa 2 vajzat e saj janë 22 dhe 25 vjeç të cilat po ashtu dyshohet se janë infektuar me koronavirus, megjithëse duhet të presim që të dalin përgjigjet e testit.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303