fbpx

Nënë për herë të tretë, blogerja e njohur shqiptare ndan lajmin e ëmbël

Screenshot_33-8.jpg

Blogerja e njohur shqiptare, Vjosa Muriqi do të bëhet nënë për herë të tretë. Lajmin e ëmbël e ka ndarë vetë ajo, përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Vjosa ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet me barkun e rrumbullakosur, krahas së cilave ka shkruar: “Jam shtatzënë! Faleminderit Zot se na gëzove-familja jonë po shtohet”.

Kujtojmë se blogerja është nënë e dy vajzave, të cilat quhen Dea dhe Parajsa. Ajo ndan shpesh video dhe foto pranë tyre në rrjete sociale.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303