21.5 C
Tirana
E diel, 26 Maj, 2024

TË FUNDIT

“Nëse jeni mbi 57-vjeç, ose i përkisni….”. Ministrja Manastirliu del me njoftimin Urgjent

spot_img

Ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu ka dalë sot me një thirrje në rrjetin social Facebook për qytetarët që janë mbi 57 vjeç ose i përkasin grupeve të riskut të paraqitën për t’u vaksinuar kundër COVID.

‘Me ekipin e vaksinatorëve që në këto momente janë në shërbim të qytetarëve në sheshin Skënderbej, ju ftojmë të gjithëve ju që ende nuk e keni kryer vaksinën dhe jeni mbi 57 vjeç ose i përkisni grupeve të riskut, të paraqiteni pranë qendrave të vaksinimit, për të vijuar këtë proces jetik’- njofton Manastirliu.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat