fbpx

Nesër stakohet energjia elektrike në Tiranë, ja zonat

oshee-larg_1549956793-8479749-600x329.jpg

OSHEE ka njoftuar ditën e sotme se nesër do të stakohet energjia elektrike në disa zona të kryeqytetit.

Raportohet se për shkak të investimit në kabina, në datën 17 qershor do të punohet në disa zona të Tiranës.

Gjithashtu, në njoftim thuhet se stakimi do të fillojë nga ora 09:00 dhe deri në orën 15:00

Njoftimi i OSHEE:

Njoftim për abonentët Tiranë, stakime të datës 17 qershor.

Për shkak të investimit në kabina, në datat 17 qershor do të punohet në disa zona të Tiranës.

17 qershor/ora 09:00-15:00:

rruga e Durrësit pjesërisht, rruga ‘Skënderbej’, rruga ‘Gavril Pepo’ pjeserisht, ne Yzberisht.

09:30-15:00/rruga ‘Eshref Frasheri’, rruga ‘Mehmet Brocaj’.

09:00-16:00/rruga ‘Rexhep Preza’ rruga ‘Pandi Dardha’, rruga ‘Njazi Meka’, rruga ‘Agallia Tako’, rruga ‘Ram Sadria’./real-news.tv

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303