fbpx

Nesër Tirana pa drita, ja zonat dhe oraret

oshee-larg_1549956793-8479749.jpg

Disa zona të Tiranës nuk do të kenë energji elektrike ditën e nesërme për gati 5 orë.

Energjia elektrike do të stakohet nga ora 09:00 paradite deri në orën 14:00 në mesditë, pjesërisht në zonën e Bathores, Bregut të Lumit, Valias, Kamëz.

Njoftim për abonentët Tiranë

Stakim, 16 qershor

Për shkak të remontit të planifikuar në një nga fiderat e NST Valias, gjatë intervalit kohor 09:00-14:00 do të stakohet energjia në këto zona në Tiranë

Pjesërisht Bathore, Breg Lumi, Valias, Kamëz

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303