fbpx

Netflix anulon shfaqjen e dy serive më të njohura

netflix.jpg

Sezoni tre i  ‘Jessica Jones’ do të dalë më vonë këtë vit, duke shënuar bashkëpunimin përfundimtar midis Marvel dhe Netflix.

‘The Punisher i Marvelit’ nuk do të kthehet për një sezon të tretë në Netflix,” konfirmoi Netflix në një deklaratë për ‘Deadline’

“Steve Lightfoot, ekuipazhi i shkëlqyer dhe aktori i jashtëzakonshëm, duke përfshirë yllin Jon Bernthal, dha një seri të respektuar dhe të fuqishme për tifozët dhe ne jemi krenar të shfaqim punën e tyre në Netflix për vitet që vijnë, thuhet në njoftim.

“Përveç kësaj, në rishikimin e programimit tonë Marvel, ne kemi vendosur që sezoni i tretë i ardhshëm do të jetë edhe sezoni i fundit për ‘Jessica Jones të Marvelit’. Ne jemi mirënjohës për Melissa Rosenberg, yllin Krysten Ritter dhe të gjithë ekipin, për tre sezonet e pabesueshme të kësaj serie novatore, e cila u njoh nga Peabody Awards ndër shumë të tjerë”, vazhdon njoftimi.

Marvel Studios është në pronësi të Disney, të cilët janë të vendosur për të nisur shërbimin e tyre streaming, Disney +, më vonë gjatë këtij viti. Shumë ekspozita ekskluzive Marvel po shkojnë drejt shërbimit, duke përfshirë ato të përqëndruara në Vizion dhe Scarlett Witch, Bucky dhe Falcon, dhe Loki./real-news.tv/

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303