fbpx

Nga Budina te Stresi, ja artistët që u proceduan nga policia për protestën e djeshme

licaj-1.gif

Shumë artistë që morën pjesë dje në tubimin për shembjen e Teatrit janë proceduar nga policia.

Bëhet me dije se ata ajnë: Robert Budina, Neritan Liçaj, Adriana Kalaja, Artan Manushaqa dhe reperi i njohur Stresi.

Sipas policisë, personat e proceduar kanë marrë pjesë në protestën e paligjshme duke kundërshtuar efektivët e policisë dhe duke penguar qarkullimin e makinave në rrugë.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303