21.5 C
Tirana
E enjte, 30 Maj, 2024

TË FUNDIT

Nga gjyqi me Argjendin, te rikthimi në Për’Puthen për Mevlanin, Ritvana i ‘thotë të gjitha’

spot_img

Ish-konkurrentja e Për’Puthen, Ritvana në emisionin ‘Shqipëria Live’ është pyetur dhe për gjyqin me Argjendin. Ajo deklaroi se do të hapë një proces gjyqësor në Shqipëri dhe do të vijë së shpejti për seancat gjyqësore.

Kujtojmë që Argjendi pretendon se Ritvana ka qenë tek shtëpia e tij dhe nuk do të flasë më shumë e të jap detaje se çfarë ka ndodhur mes të dyve, por Ritvana e ka mohuar këtë gjë kategorikisht.

Më tej, ‘ngacmuar’ nga moderatorët për rikthimin e Mevlanit në Për’Puthen, djalit për të cilin ajo kishte shprehur gjithnjë pëlqim, ndonëse ai ishte në një edicion të mëhershëm të emisionit, Ritvana shprehu dëshirën që të rikthehet edhe ajo në spektaklin e ‘dashurisë’.

“Po unë e kam shprehur gjithnjë pëlqimin për Mevalnin. Pse jo, kur të vij për gjyqin do kem dhe kohë kështu që mund të rikthehem”, tha Ritvana.

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat