fbpx

“Nga java e ardhshme do…”. Ish-deputeti sfidon masat e qeverisë dhe zbulon lëvizjen e papritur

1609596715_Koronavirusicovid19klinikainfektivekosoveprishtine745x49511745x4601600x360.jpg

Ish-deputeti dhe këngëtari Labinot Tahiri ka paralajmëruar në një status në Instagram se duke nisur nga java e ardhshme do të fillojnë mbrëmjet muzikore dhe kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi.

“Nga java tjetër, nëpër lokalet e Ferizajit dhe në të gjitha lokalet e Kosovës.

Kushdo që infektohet le të izolohet në shtëpi, e mos të dalin llafazana të thonë virusi virusi, se kishte virus edhe në fushatë”- shkruan ai.

Gjithashtu ai shton se pa punë nuk mund të vazhdohet.

“Pa punë nuk shkon, duket të sakrifikojmë që t’iu dërgojmë në shtëpi fëmijëve të ushqehen, e t’u blejmë libra”.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303