18.5 C
Tirana
E martë, 21 Maj, 2024

TË FUNDIT

Nga politikanët, te futbollistët, kush janë më të mirë në shtrat? Flet Françeska Jaçe dhe zbulon momentin e frikshëm

spot_img

Ish-banorja e Big Brother, modelja Françeska Jaçe në një intervistë “60 sekondëshe” për Prive, ka rrëfyer se aksidenti që bëri pak kohë më parë në Vlorë ishte një prej momenteve më të tmerrshme që ka kaluar.

Ish-banorja e Big Brother shtoi gjithashtu se rikthimi i saj në ‘Big Brother VIP’ varet nga sasia e parave që do t’i ofrojnë.

Pjesë nga intervista:

-Momenti më i frikshëm?

Kur kam bërë aksident para disa muajsh.

-A ekziston mundësia që Françeska të kthehet sërish në Big Brother?

Varet nga sasia e parave që më ofrojnë.

-Me cilat prej shoqeve nuk flet më?

Me disa prej tyre, dy.

-Oferta nga politikanët?

No koment

-A është e vërtetë që futbollistët nuk janë të mirë në shtrat?

Ende nuk e kam provuar një të tillë

-Veshja më e shtrenjtë në garderobë?

Një fustan Balmain, pesë mijë euro.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat