fbpx

Ngacmoi seksualisht kushërirën, ç’i ndodhi 23-vjeçarit?

nga.jpg

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 23-vjeçar pasi akuzohet se ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij.

“Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 5 u bë ndalimi me iniciativë i shtetasit Sh. T., 23 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht kushërirën e tij”, njofton policia.

Vihet re se së fundmi, janë shtuar rastet e denoncimeve nga ana e vajzave apo grave të cilat janë ngacmuar dhe abuzuar seksualisht.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303