fbpx

Ngjarje e rëndë, përplasen varkat, ndërrojnë jetë 25 persona

769C38F8-EF59-4964-80A7-5770D27D5349.jpeg

Një ngjarje tragjike ka tronditur Bangladeshin. Dy varka u përplasën në një lumë në pjesën qendrore të Bangladeshit dhe për pasojë 25 persona ndërruan jetë.

Varka me të paktën 30 pasagjerë u përplas me një tjetër mjet lundrues në Padma, pranë qytetit të Shibchar.

Autoritetet arritën të shpëtonin 5 persona.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303