32.5 C
Tirana
E mërkurë, 19 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Ngjarje e rëndë, plagoset Polici, niset me urgjencë në spital, detajet e para

spot_img

Tronditet Peshkopia. Një ngjarje e rëndë është shënuar rreth orës 13.30. Dyshohet se shtetasit R.M,  dhe A. M, kanë plagosur me mjet prerës,  shtetasin B. Z., (punonjës policie i cili ka qenë pushim jashtë shërbimit), e po merr ndihmë mjekësore në spitalin e Peshkopisë, jashtë rrezikut për jetën.

Falë reagimit të menjëhershëm të shërbimeve të policisë është bërë kapja e shtetasit R. M,. i cili është shoqëruar në komisariat.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shërbimet e Policisë të D.V.P. Dibër dhe  të Komisariatit të Policisë Dibër,  po krehin zonën për kapjen e autorit të dytë.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat