fbpx

Ngjarje e rëndë/ Po punonte në bodrumin e pallatit, 35-vjeçari dërgohet me urgjencënë spital, ja ç’i ndodhi

spita.jpg

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë. Një  35-vjeçar është rrëzuar nga shkallët, teksa ka qenë duke punuar në bodrumin e një pallati, në Tiranë dhe është dërguar menjëherë në spital për të marrë ndihmën e nevojshme.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 19.06.2021, rreth orës 12:50, në rrugën “Haxhi Hysen Dalliu”, duke punuar në bodrumin e një pallati, është rrëzuar nga shkallët, punëtori shtetasi K. A., rreth 35 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303