fbpx

Ngjarje shumë e rëndë, 30-vjeçari bie nga lartësia në Tiranë

LAJMI-I-FUNDIT-1-1-822x462-4-1-2-1-1.jpg

Mbrëmjen e sotme një ngjarje e rëndë është regjistruar në zonën e Astirit në Tiranë.  Sipas informacioneve, sot në mbrëmje një i ri, rreth moshës 30- vjeç, ka rënë nga një lartësi e konsiderueshme dhe është transportuar me urgjencë drejt Spitalit të Traumës.

Nuk janë ende të qarta rrethanat se si i riu ka rënë nga lartësia e pallatit, por ndërkohë në vend ka shkuar Policia e Tiranës, e cila po punon për zbardhjen e ngjarjes.

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303