fbpx

Ngjarje tragjike/ Po ktheheshin nga festa, vdesin dy të rinjtë (Emrat e viktimave)

lajm-i-fundit-4-5-1.jpg

Amarildo Preka, 23 vjeç dhe Driona Pirani, 16 vjeçe kanë ndërruar jetë si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e kaluar.

Ata po ktheheshin nga një festë rreth orës 02:45 të mëngjesit, kur si rezultat i shpejtësisë në një kthesë në rrugën Shkodër-Velipojë, makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një mur dhe dy të rinjtë kanë humbur jetën në vend.

Advertisement

 

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303