Ngjyra që do bëjë namin këtë verë

Ngjyra e gjelbër është bërë padiskutim një trend për verën 2019.

Të gjitha vajzat duhet ta kenë me patjetër një veshje me këtë ngjyrë pasi do të tërheqin më shumë vëmendje.

Shumë këngëtare dhe artiste si Rihanna dhe Selena Gomez kanë inspiruar me tonalitetet e të gjelbrës./real-news.tv