13.5 C
Tirana
E martë, 28 Maj, 2024

TË FUNDIT

Nicki Minaj shkëput marrëdhënien me menaxherin

spot_img

Reperja e famshme Nicki Minaj duket se i ka shkëputur totalisht marrëdhëniet me menxharin e saj.

Burimet afër reperes kanë konfirmuar për Variety se reperja është ndarë me Gee Roberson dhe Cortez Bryant nga Blueprint/Maverick Management me të cilët ajo ka punuar pjesën më të madhe të karrierës.

Variety raporton se përçarja erdhi pas performancës së Nickit në Coachella ku ajo ka pasur shumë probleme teknike.

Mendohet se vendimi ka qenë me marrëveshje të përbashkët dhe nuk janë dhënë detaje specifike. /real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat