fbpx

Nis mbledhja e Këshillit Politik, në fokus 2 temat më të nxehta të momentit, ç’pritet?

keshilli_politik.jpg

Mbledhja e Këshillit Politik ka pak çaste që ka nisur dhe bëhet me dije se të gjitha palët politike ndodhen në tavolinë.

Ka qenë Damian Gjiknuri, ai që ka lajmëruar që dje këtë takim.

Ky takim ka në fokus ndryshimet Kushtetuese ku po diskutohet për 2 temat më të nxehta që po sjellin përplasje mes palëve, atë të listave të hapura dhe heqjen e koalicioneve.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303