16.5 C
Tirana
E diel, 16 Qershor, 2024

TË FUNDIT

Niseni vitin mbarë në palestër si Jennifer Lopez

spot_img

49 vjeçarja Jennifer Lopez e ka nisur vitin duke u përkujdesur për fizikun e saj.

Së bashku me të dashurin e saj të zemrës, Alex Rodriguez ata janë parë bashkë duke u futur në palestër.

Vetë Alex nuk rresht së postuari momentet që kalon me Jennifer:

https://www.instagram.com/p/BsHi-d9ghDg/

Jennifer është shfaqur sport e veshur me streçe të ngushta të zeza, barkun zbuluar ku bie në sy edhe muskujt e sajt të barkut.

Niseni dhe ju vitin si Jlo, një këshillë e mirë kjo për ta vënë praktikë pas ushqimeve që keni konsumuar gjatë festave./real-news.tv

Burimi:Vogue

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat