29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një 12-vjeçare nga Durrësi rezulton e humbur, nëna kërkon ndihmë

spot_img

Një vajzë vetëm 12 vjeçe rezulton e humbur prej orës 13:30 të 8 marsit 2019.

Ka qenë e ëma e vajzës që ka bërë denoncimin në policinë e Durrësit.

Nga momenti i largimit nga banesa ora 13:30 vajza nuk është kthyer më.  Sipas deklarimeve të familjarëve vajza është rreth   125 cm e gjatë, me flokë të gjata ngjyrë  gështenjë dhe ka të veshur një xhup ngjyrë gri të shkurtër, streçe ngjyrë gri dhe atlete ngjyrë të kuqe dhe gri.

Policia është vënë në kërkim të saj ndërsa kërkon bashkëpunimin e qytetarëve që për çdo informacion që mund të disponojnë të telefonojë në numrin pa pagesë 112 ose 129./real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat