fbpx

Një 27-vjeçar var veten në një magazinë

Një i ri në qytetin e Belshit i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvarur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Marinëz, Belsh, ku në magazinën pranë banesës,është gjetur i vetëvarur, E. T., 27 vjeç.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.

Lër një koment