fbpx

Një 27-vjeçar var veten në një magazinë

LAJMI-I-FUNDIT-1-2.jpg

Një i ri në qytetin e Belshit i ka dhënë fund jetës së tij duke u vetëvarur.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Marinëz, Belsh, ku në magazinën pranë banesës,është gjetur i vetëvarur, E. T., 27 vjeç.

Grupi hetimor shkoi në vendngjarje dhe heton për zbardhjen të rrethanave të ngjarjes.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *