fbpx

Një 30-vjeçare u hodh nga kati i 6, Policia jep detajet

Një vajzë është vethedhur nga kati i gjashtë i një pallati në Korçë.  Policia e Shtetit ka dhënë detaje mbi ngjarjen e rëndë të ndodhur disa minuta më parë.

Më datë 23.02.2020, në lagjen nr. 3, një shtetase rreth 30 vjeçe, pasi ka hyrë në ambientet e një lokali, ka dalë në ballkonin e tij në katin e gjashtë dhe dyshohet se është vetëhedhur, ku për pasojë ka rënë në katin e dytë të kësaj ndërtese.

Kjo shtetase u transportua në Spitalin e Korçës ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve, ndërsa grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Redienel Hamolli arrest ne shtepi”, njofton policia.