fbpx

“Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, Rama merr rolin e kapitenit (FOTO+VIDEO)

Screenshot_9-7.jpg

Kryeministrin Edi Rama, ka qenë sot në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman, që po bën stërvitje në ujërat tona territoriale, bashkë me forcat e marinës shqiptare.

“Një ditë mbresëlënëse në aeroplanmbajtësen “Harry S. Truman”, e cila po kryen një stërvitje intensive në ujërat tona territoriale, së bashku me forcat e marinës shqiptare.”, shkruan Rama, ndërsa ka ndarë pamjet e veçanta nga ky operacion.

Mes këtyre fotove dhe videove, Rama shfaqet i ulur në vendin e kapitenit të anijes.

 

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303