fbpx

Një ditë para zgjedhjeve/ Blindohen ambasadat, ç’po paralajmërojnë diplomatët?

7-1.jpeg

Një ditë para zgjedhjeve lokale janë shtuar edhe masat e sigurisë në bllokun e ambasadave në Tiranë.

Në fotot e shkrepura nga “LSA” shquhen qartë masat e marra, ndërsa ushtarakë të shumtë qëndrojnë në gatishmëri për të ruajtur çdo perimetër të institucioneve.

1 2 3 4 5 6 7
<
>

Shqipëria sot është në heshtje zgjedhore, ndërsa në disa qytete ka patur disa të shoqëruar dhe të arrestuar pas përplasjeve të ndodhura në disa KZAZ.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303