fbpx

“Një i çmendur, një vend e çmend”, Rosela Gjylbeku ka një “kunjë” pas Festivalit të Këngës

maxresdefault-6.jpg

Fituese e këtij edicioni në “Fest 59” ishte Anxhela Peristeri. Si gjithmonë mbarimi i festivalit ndeshet me mospëlqime dhe kritika nga ana e konkurrentëve.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rosela Gjylbeku  ka publikuar një shprehje në llogarinë e saj, krah së cilës ka falenderuar dhe ata që e kanë mbështetur, e duke treguar hapur mospëlqimin e saj.

“Në vendin tim e në vendin tënd, një i çmendur, një vend e çmend”, ka qenë kjo shprehja që Rosela ka ndarë shoqëruar me:

“Faleminderit të gjithëve ju për përkrahjen tuaj”.

Si asnjëherë tjetër këngëtarët e njohur kanë përshëndetur fitoren e Anxhelës, duke ndarë në rrjet urimet për këngën fituese.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303