23.5 C
Tirana
E diel, 21 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një i ri me motor përplaset me shtyllën

spot_img

Një 30-vjeçar nga Durrës është përplasur me shtyllën  pasi teksa udhëtonte më një motoçikletë,  ka humbur kontrollin dhe është përplasur me shtyllën e ndriçimit.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr. 14 Durrës dhe sipas njoftimit të Policisë së Shtetit E.T., 30 vjeç ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

Grupi Hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

/real-news.tv/

 

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat