23.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një i ri shqiptar futet në bankë, bashkë me makinën

spot_img

Në Trentino të Italisë një i ri shqiptar ka përfunduar bashkë me makinën e tij Deutsche Bank.

Sipas raportimeve të mediave në Itali 20-vjeçari shqiptar, i cili rezulton të jetë pa patentë, ka qenë edhe i dehur në timon.

Ky aksident ka shkaktuar dëme të konsiderueshme në bankë, pasi është thyer xhami kryesore dhe disa sende të tjera. /Real-news.tv/

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat