fbpx

“Një investim i shumëpritur”. Kryeministri Rama jep njoftimin e rëndësishëm

Rama2-4-770x441.jpg

Kryeministri Edi Rama ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale pamjet nga Pediatria e re në QSUT, ndërsa  e konsideron si një investim të shumëpritur.

Sipas kreut të qeverisë, Pediatria e re do të sjellë shërbim shëndetësor me standarde optimale për fëmijët.

“Mirëmëngjes dhe me Pediatrinë e Re të Tiranës, një investim i shumëpritur për shërbimin shëndetësor me standarde optimale për fëmijët, ju uroj një ditë të mbarë”, shkruan Rama.

Advertisement
REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303