fbpx

Një ‘katastrofë’, këta janë yjet që u veshën në mënyrë skandaloze në ‘BAFTA Awards’

pjimage-1.jpg

Ceremonia e ndarjes së çmimeve “BAFTA”, sigurisht që nxjerr talentin dhe më të mirën nga industria e filmit, por ndodh që të ekspozojë edhe më të keqen sa i takon modës!

Kështu, me përjashtim të personazheve që i takojnë listës A, kishte në mesin e tyre nga ata që guxuan të sfidonin të ftohtin për të sjellë në tapetin e kuq të Royal Albert Hall në Londër, modele veshjesh të guximshme, të tepruara do t’i konsideronin emrat e mëdhenj të botës së fashion-it!

Yjet si aktorja e Charlie’s Angels Ella Balinska dhe këngëtarja Pixie Lott goditën me fustanet e tyre dramatike dhe të guximshme, duke i bërë “trimëri” të ftohtit të këtyre ditëve dimri.

Aktorja e Wild Rose, Jessie Buckley ishte një tjetër personazh i famshëm që pësoi një “rrëshqitje” satirike stili, aq sa e gjithë pamja e saj u duk si një ansambël me kadife të gjatë dhe pendë struci në fund!

Lista është edhe më e gjatë e protagonistëve që zunë vend në kategorinë e të veshurve më keq! Zbulojini edhe ju!

REKLAMO NE REALNEWS +355 69 33 33 303