29.5 C
Tirana
E mërkurë, 17 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një makinë përplas motorin më një burrë dhe një vajzë të vogël

spot_img

Një aksident ka ndodhur vetëm para pak minutash në rrethrrotullimin e Komunës së Parisit.

Një qytetar ka sjellë një video në adresën e real-news.tv  dhe tregon se në aksident është përfshirë një motor në të cilin udhëtonte një burrë me një vajzë të vogël.

Një makinë ka përplasur motorin dhe ka të lënduar. Ende nuk ka një njoftim zyrtar në lidhje më këtë aksident.

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat