‘Një meme për diagnozë’, Berisha tallet me Ramën

Mbrëmjen e kaluar, kryeministri i vendit Edi Rama ishte i ftuar në emisionin ‘Opinion’ të Blendi Fevziut.

Ai foli për krizën politike, si dhe për tematika të tjera lidhur me Shqipërinë, por edhe çështjen e Kosovës.

Ndërkohë, ish-kryeministri Berisha ka publikuar një meme në ‘Facebook’, ku tallet me Ramën.

“Një meme për diagnozë! Paranoja e ekstremizuar nga Kokaina!”, shkruan Berisha/real-news.tv