24.5 C
Tirana
E enjte, 18 Korrik, 2024

TË FUNDIT

Një peshk i rrallë gjendet në brigjet e Kalifornisë

spot_img

Një peshk i rrallë dhe i çuditshëm është gjetur në brigjet e Kalifornisë, ku të gjithë kanë mbetur të habitur nga lloji dhe përmasa e kësaj krijese. Peshku duket si një gjallesë gjigante, e cila është i gjatë shtatë këmbë. Studiuesit kanë vrojtuar më nga afër peshkun dhe kanë vënë re trupin e madh e të rrumbullakët dhe sy mjaft të fryrë.

Një krijesë e tillë nuk ishte parë më përpara. Ende nuk dihet se si ky lloj peshku ka dalë në brigjet e plazheve të Kalifornisë. Kërkuesit dhe studiuesit janë çuditur nga ky rast. Më poshtë gjeni fotot e peshkut gjigant./real-news.tv

spot_img

Latest Posts

spot_img

Më të lexuarat